Sebastian Siębor - Fotografika
Wykładowcy

Sebastian Siębor

#MODA #PORTRET #TEORIA #ANIMACJA #VFX
Jak przekazać wiedzę? Czym jest rozwój? Czy można świadomie kierować inspiracją? Czym jest odbicie? Jak myśleć o portrecie? Czy mamy czas?

Biografia

Sebastian jest absolwentem Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ukończył Wydział Komunikacji Multimedialnej na kierunku: Realizacji Obrazu Telewizyjnego, Filmowego i Fotografia. Jest również absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, Wydziału Nauk Społecznych, na kierunku: Psychologia Marketingu i Reklamy. 

Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę asystenta w studio fotograficznym Pin-Up (www.pinupstudio.pl). W 2010 roku nawiązał współpracę z londyńską agencją fotograficzną Seven Six (www.sevensix.co), z której ramienia realizował sesje fotograficzne do kampanii reklamowych, magazynów i marek odzieżowych czołowych polskich i zagranicznych firm takich jak: Elle Paris, Elle Polska, Harper’s Bazaar, Reserved, Bytom, Ochnik, Avon, Samsung, Finlandia, T-Mobile, Viva Moda, Magazyn Pani, Fashion Magazine, MaleMan, Grupy Żywiec, Exlusive Magazine i wielu innych. 

Od 2017 roku prowadzi swoją firmę pod nazwą Candy Box (www.candybox.pl), w której kieruje realizacją efektów specjalnych do filmów fabularnych i animowanych produkcji fabularnych. Do 2020 roku firma zdążyła zrealizować efekty do: Zabij to i wyjedź z tego miasta” w reżyserii Mariusza Wilczyńskiego, Jakub, Mimmi i gadające psy” Edmundsa Jansons’a, Maximum Impact” Andrzeja Bartkowiaka, czołówkę do serialu Artyści” Moniki Strzępki i Paweł Demirskiego, oraz część efektów do Człowiek z magicznym pudełkiem” w reżyserii Bodo Koxa.

Prywatnie: Natura, Rower, Muzyka

Inspiracje

Steven Meisel, Santiago & Mauricio, Magda Wunsche & Samsel, Ryan McGinley, Werner Herzog, Gerhard Richter, Jurgen Teller, Rene Habermacher, Nick Knight, Paweł Matyszewski, Cambell Addy, Fergus Padel, Thomas Goldblum, Lea Colombo

Galeria Sebastian Siębor

Video

Prowadzone kursy

KURS #SZKOŁA ONLINE
Szkoła Fotografii Online Semestr_01_rocznik22/22
Zajęcia Online
1 termin | 132 godz.
1760 zł 1500 zł
KURS #SZKOŁA ONLINE
Szkoła Fotografii Online Semestr_02_rocznik21/21
Online
1 termin | 110 godz.
1170 zł 1100 zł
KURS #FOTO
Kurs moda&portret w_studio
Studio
1 termin | 16 godz.
1450 zł 1360 zł