Sebastian Siębor - Fotografika
Wykładowcy

Sebastian Siębor

#MODA #PORTRET #TEORIA #ANIMACJA #VFX
Jak przekazać wiedzę? Czym jest rozwój? Czy można świadomie kierować inspiracją? Czym jest odbicie? Jak myśleć o portrecie? Czy mamy czas?

Biografia

Sebastian jest absolwentem Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ukończył Wydział Komunikacji Multimedialnej na kierunku: Realizacji Obrazu Telewizyjnego, Filmowego i Fotografia. Jest również absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, Wydziału Nauk Społecznych, na kierunku: Psychologia Marketingu i Reklamy. 

Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę asystenta w studio fotograficznym Pin-Up (www.pinupstudio.pl). W 2010 roku nawiązał współpracę z londyńską agencją fotograficzną Seven Six (www.sevensix.co), z której ramienia realizował sesje fotograficzne do kampanii reklamowych, magazynów i marek odzieżowych czołowych polskich i zagranicznych firm takich jak: Elle Paris, Elle Polska, Harper’s Bazaar, Reserved, Bytom, Ochnik, Avon, Samsung, Finlandia, T-Mobile, Viva Moda, Magazyn Pani, Fashion Magazine, MaleMan, Grupy Żywiec, Exlusive Magazine i wielu innych. 

Od 2017 roku prowadzi swoją firmę pod nazwą Candy Box (www.candybox.pl), w której kieruje realizacją efektów specjalnych do filmów fabularnych i animowanych produkcji fabularnych. Do 2020 roku firma zdążyła zrealizować efekty do: Zabij to i wyjedź z tego miasta” w reżyserii Mariusza Wilczyńskiego, Jakub, Mimmi i gadające psy” Edmundsa Jansons’a, Maximum Impact” Andrzeja Bartkowiaka, czołówkę do serialu Artyści” Moniki Strzępki i Paweł Demirskiego, oraz część efektów do Człowiek z magicznym pudełkiem” w reżyserii Bodo Koxa.

Prywatnie: Natura, Rower, Muzyka

Inspiracje

Steven Meisel, Santiago & Mauricio, Magda Wunsche & Samsel, Ryan McGinley, Werner Herzog, Gerhard Richter, Jurgen Teller, Rene Habermacher, Nick Knight, Paweł Matyszewski, Cambell Addy, Fergus Padel, Thomas Goldblum, Lea Colombo

Galeria Sebastian Siębor

Video

Prowadzone kursy

Kurs fotografii
KURS #SZKOŁA ONLINE
Szkoła Fotografii Online Semestr_01
Zajęcia Online
1 termin | 132 godz.
1800 zł
Kurs fotografii online
KURS #SZKOŁA ONLINE
Szkoła Fotografii Online Semestr 02
Online
1 termin | 160 godz.
1590 zł
Kurs fotografii portretowej
KURS #FOTO
Kurs Fotografii Studyjnej
Studio
1 termin | 16 godz.
750 zł 660 zł