Wykłady oraz zajęcia praktyczne z fotografii | Fotografika
Kursy

Profesjonalne kursy fotografii – teoria i praktyka

Prowadzimy szczegółowo przygotowywane wykłady oraz zajęcia praktyczne, mające na celu zaprezentowanie naszym kursantom świata fotografii. Nasz profesjonalny kurs fotografii to nie tylko nauka zaplecza technicznego. Staramy się pokazywać uczestnikom, w jaki sposób uzewnętrzniać emocje i uwalniać kreatywność. Prowadzony przez nas profesjonalny kurs fotografii przeznaczony jest dla każdego pasjonata uwieczniania momentów na obrazie. Nasi wykładowcy podzielą się doświadczeniem i wiedzą. Nauczyciele prowadzący kursy fotografii pomogą w rozwinięciu wrażliwości na chwilę i pokażą, jak najlepiej wykorzystać przestrzeń i światło.

Kursy
Kurs fotografii
KURS #SZKOŁA ONLINE

Pierwszy semestr trwa 4 miesiące i jest podzielony na 4 bloki tematyczne: 1) wprowadzenie do fotografii, 2) moda & portret, 3) dokument & reportaż oraz 4) fotografia reklamowa.

Zajęcia Online
1 termin | 132 godz.
1800 zł
Kurs fotografii online
KURS #SZKOŁA ONLINE

Drugi semestr to kolejne 4 miesiące wykładów, zadań, konsultacji i kontynuacja bloków tematycznych z pierwszego semestru. Cykl zajęć zakończy się zaliczeniem i wręczeniem dyplomu ukończenia uczelni.

Online
1 termin | 160 godz.
1590 zł
Kurs fotografii portretowej
KURS #FOTO

2-dniowy kurs w studio, w którym wykorzystamy światło zarówno dzienne, jak i Flashe! Zaczniemy od podstaw, a skończymy na zaawansowanych technikach, które pozwolą Ci uzyskać najwyższą możliwą jakość w fotografii.

Studio
1 termin | 16 godz.
750 zł 660 zł

Kurs fotografii w studiu oraz przez Internet

Posiadamy studio fotograficzne, w którym zebraliśmy sprzęt topowych marek i prowadzimy kursy fotografii. Przekazujemy studentom techniki polepszania jakości swoich zdjęć, w taki sposób, aby byli oni jak najbardziej zadowoleni z wykonywanych prac. Zainteresowanych zapraszamy również na kurs online fotografii. Zajęcia pozwalają na kontakt z wykładowcami, którzy przekazują wiedzę z taką samą rzetelnością, jak podczas wykładów w studiu. Kurs online fotografii pozwoli na rozwinięcie kompetencji w domowych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.