Kasia Bielska - Fotografika
Wykładowcy

Kasia Bielska

#MODA #PORTRET #KREACJA
Jaka jest natura kreatywności? Od czego zaczynam przygotowania do projektu? Skąd biorą się moje pomysły? O czym śnię? Jak przygotowuję się do sesji zdjęciowej? Z kim współpracuję? Od kiedy robię zdjęcia? Jaka jest moja ulubiona fotografia? Dlaczego zajęłam się fotografią?

Biografia

Kasia jest absolwentką Wydziału Operatorskiego w Szkole Filmowej w Łodzi. Urodziła się w Warszawie, aktualnie tam mieszka i tworzy. Po studiach swoim dyplomem wygrała kilka konkursów fotograficznych w tym, jako jedyna polka prestiżowy Sony World Photography Awards w kategorii „Contemporary Issue”. Jest półfinalistką światowego konkursu Adobe Design Achievement Awards, wygrała również Viva Photo Awards w kategorii beauty. Trzy razy, w latach: 2014, 2015, 2018 zdobywała Golden Sward w reklamowym konkursie KTR.

Sporo światowych publikacji przyniósł rok spędzony w Nowym Yorku. Oszczędna forma prac oraz niedosłowny sposób, w jaki Kasia porusza się w obszarze mody, płynnie przenosi jej prace w obszar sztuki. Swoją przygodę z fotografią modową rozpoczęła – jak twierdzi – „przez przypadek” – zaczęło się od fascynacji projektowaniem ubioru. Gdy była młodsza chciał zostać projektantką mody, szyła sobie ciuchy, rysowała, fantazjowała o formach, kolorze i kroju. Aktualnie jest reprezentowana przez agencję fotograficzną photoby.co

Od modelek oczekuje intuicyjnego ruchu ciała, magicznej chwili wytchnienia, nieprzewidywalnego piękna. W wolnych chwilach podróżuje, wspina się i przygotowuje domowy makaron.

Inspiracje

Sarah Moon, Viviane Sassen, Julia Noni, Julia Hetta

Galeria Kasia Bielska

Video

Prowadzone kursy

Kurs fotografii
KURS #SZKOŁA ONLINE
Szkoła Fotografii Online Semestr_01
Zajęcia Online
1 termin | 132 godz.
1799 zł 1600 zł
Kurs fotografii online
KURS #SZKOŁA ONLINE
Szkoła Fotografii Online Semestr 02
Online
1 termin | 160 godz.
1260 zł
Kurs fotografii portretowej
KURS #FOTO
Kurs moda&portret w_studio
Studio
1 termin | 16 godz.
1450 zł 1360 zł